Zlepšete si paměť

Shon a stres, kterým jsme v této moderní době podrobováni, pokud máme náročné zaměstnání, a ještě náročnější péči o svoje děti, nám ke zlepšení zdravotního stavu rozhodně nepřispívají. Pokud máme sklony například k tloustnutí nebo k bolestem kloubů, nedostatek spánku, stres, přejídání se, nic z toho nám určitě nepomůže na cestě za lepší životním stylem. Den bohužel nemá nespočet hodin, ale jenom dvacet čtyři a některé z nich musíme věnovat spánku, abychom tělo i mysl dostatečně nechali zregenerovat, abychom další den mohli podávat další a někdy i nadlidské výkony. Jste jedním nebo jednou z těch, kteří se s tímto potýkají? Položte si ruku na srdce a odpovězte si upřímně – dokážeme vůbec kvalitně odpočívat a meditovat? Dělali jste to vůbec někdy? Nebo se honíte za něčím nedosažitelným – abyste zvládli všechno, co máte na bedrech?

hnědý kámen

Smiřte se s tím

S tím, že třeba ne vždycky se dá zvládnout naprosto všechno. Nejde to prostě. Není lepší všechno dělat raději postupně a užívat si to, protože tomu dokážeme věnovat více času? No samozřejmě, že ano. Pokud s tím ale potřebujete pomoci, protože cesta za tím, abyste se fyzicky i duševně zklidnili, je opravdu trnitá, pak právě čtete ty správné řádky.

červený kámen

Probuďte v sobě energii, kterou jste již dávno považovali za ztracenou. Někde uvnitř vás pořád ještě je, jenom je důležité zažehnout zase ten správný ohýnek, abyste zase dokázali fungovat jako dříve. Uklidnit mysl můžete meditací, jak jsme psali výše a můžete k tomu využít tromlované kameny, které třeba můžete nosit celý den na sobě a večer si je přiložit na místo, které potřebuje regeneraci. Třeba na spánky nebo na krční páteř, každý prostě na to své problematické. Jsou nádherně opracované a lesklé, takže se z nich budou vyrábět šperky jedna báseň. Nebo si z nich můžete pořídit svícen, který si zapálíte pro relaxaci.