Zdravé pochutiny z Ketomixu

Jestliže chcete hubnout, je potřeba p o r o z u m ě t zdravému životnímu stylu a způsobu hubnutí a hlavně – jak správně na to. S tím vám poradí zkušení výživoví poradci a také keto recepty, které už mají strukturu jídla pevně danou Ketomix bmikalkulacka a vy nemusíte řešit správnou skladbu jídla.

Nikdy to nebylo snazší a jednodušší. Vy si už jen můžete vybírat, a to dle svých zájmů a chuťových pohárků. Vybírat je skutečně z čeho, ať to jsou již hotová jídla jako obědy, polévky, chutné, a dokonce i sladké svačinky anebo jen proteinové nápoje nabité zdravými složkami.

keto dieta

Co byste řekli na krátkou ukázku jídelníčku, který by se skládal například z tohoto:

  • Snídaně: Proteinová omeletka se sýrovou příchutí. K té si formou lehkého blanšírování můžete přidat tolik zeleniny, kolik jen sníte! Zapijete lahodným bylinkovým nebo zeleným čajem oslazeným malým množstvím stévie. Pokud nesladíte, bod pro vás!
  • Svačina: Lahodný proteinový nápoj, který je v cuku letu připravený. Stačí ho smíchat s trochou neperlivé, nejlépe filtrované nebo kohoutkové vody a za necelou minutku je svačinka připravená. Budete překvapeni, z jaké široké nabídky si budete moci vybírat. Například s příchutí jahody, populárního banánu, exotického ovoce. Anebo můžete volit klasiku – vanilkový či oblíbený čokoládový. Máme pro vás ale skvělý tip – KetoMix s Acetyl-L-karnitinem. A proč právě tento? Hlavně proto, že budete hubnout rychleji, neboť je lahodný, a přesto potlačuje chuť k jídlu. A podporuje nejen imunitní systém, ale i funkci mozku, takže pro dopolední svačinku v zaměstnání nebo při studiu může být vítaným pomocníkem.
  • Oběd: Což takhle si dát rychlovku ve formě proteinové sýrové či rajské polévky anebo kdo miluje exotiku, pak exotickou kuřecí thajskou, či také polévku pikantní.

nadváha břicho

Už se vám sbíhají sliny? A to jsme ještě nenapsali, že můžete i mlsat, takže zase příště!