Ubytování ve vinařském městě

Hledáte pěkné ubytování na Jižní Moravě, kde byste měli jedinečné pohodlí ale i skvělý výchozí bod pro vaše cesty po okolí. Chcete něco poznat a zažít? Přijďte prozkoumat krásy Pálavských vrchů. Oblast vhodná pro pěší i cyklo výlety. Je tu spousta cyklistických tras. Dlouhé i krátké, některé sahají až do zahraničí. Vyberou si začátečníci i zkušení jezdci. Pro pěší turistiku tu najdete hodně významných a navštěvovaných památek. Nejrozšířenější bude samotný Lednicko – Valtický areál. Dále potom Svatý kopeček, zámek Mikulov nebo Valtické podzemí, spousta naučných vinných stezek, kolonáda na Rajstně, zřícenina Sirotčího Hrádku, zřícenina hradu Děvičky, archeopark Pavlov a jeskyně Na Turoldu. To ještě není vše, k vidění je toho hodně. Stačí si jen vybrat čemu dáváte přednost? Bude to hrad, zámek nebo přírodní památky?

lednice

Rozhodně tato krajina stojí za vidění. Neváhejte a ubytujte se v Lednici ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Krásné prostředí nedaleko Lednicko – Valtického areálu. Hotel nabízí krásné pokoje v zámeckém stylu ve třech provedeních. Dále je součástí zahradní restaurace a pizzerie. Pro milovníky vína tu máme vinný sklípek. Zahradní terasa nabízí možnost v létě posezení a skvělých pokrmů na grilu. Od steaků po grilované klobásky. Dále hotel nabízí wellness se saunou a vířivou vanou. Rozsáhlou nabídkou masáži od naších profesionálů. není nad to se nechat hýčkat a nechat si od profesionálů prohřát a promasírovat celé tělo, které se tak uvolní a namožené svalstvo povolí a pocítíte úlevu. V letním období je možnost využít venkovního bazénu, u kterého je bar na osvěžení a něco malého k zakousnutí. Dejte si v parném dnu zmrzlinu nebo osvěžující nápoj.

nápo

Bazén přijde vhod vám i vašim dětem. Odpočinout nebo opalovat se můžete na hotelových lehátkách. Hotel nabízí vše co je potřeba. Neváhejte a koukněte na naši nabídku, máme i speciální balíčky ubytování.