U nás na půjčku nečekáte

Podnikatelské prostředí se vyznačuje velkou dynamikou a je nutné rychle reagovat na změny. Změny nemusejí znamenat nic negativního. Velmi často s sebou nesou možnost, jak získat zajímavé výdělky. Rychlý zisk, ale zpravidla znamená nutnost rychlé investice.

Kde rychle získat hotovost?
Peněžní prostředky pro podnikatele je možné získat prostřednictvím nebankovní hypotéky bez registru. Tento úvěr se chová podobně jako kontokorent na bankovním účtu. Máte peníze k dispozici, ale platíte úrok pouze za tu část peněz, které aktuálně využíváte.

dobrý podnikatel

Je sjednán na velmi výhodnou úrokovou sazbu, jelikož za poskytnuté peněžní prostředky ručíte nemovitým majetkem. Je možné využít k ručení vlastní rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, družstevní byt nebo dokonce nemovitost třetí osoby. U úvěru máte sjednánu pevnou úrokovou sazbu po celou dobu trvání smluvního vztahu. Kdykoliv však můžete půjčku refinancovat, zaslat mimořádnou splátku nebo ukončit smluvní vztah tak, že zaplatíte zbývající část dluhu. Ačkoliv si budete sjednávat úvěr na několik let, není nijak penalizována skutečnost, že zaplatíte vše už třeba za tři měsíce ve chvíli, kdy se vám podaří realizovat úspěšně některý ze ziskových obchodů. Úvěr od nás můžete získat už za dvacet čtyři hodin!

stvrzení podpisem

Refinancování s námi je vítanou změnou
Půjčky sjednány dříve na nevýhodný úrok je možné převést k novému poskytovateli. Získáte tak jednu úvěrovou smlouvu za příznivých podmínek. Vše bude vyřešeno velmi rychle a k vaší plné spokojenosti. Nová smlouva o půjčce vám dává možnost, jak si prodloužit dobu splácení a tím zasílat každý měsíc nižší částku. S menší povinnou platbou nebude rodinný rozpočet tolik napjatý. Získáte volné peněžní prostředky, které vám mohou zpříjemnit osobní život nebo vám umožní vytvořit si úspory do budoucna. Zvolte jednoduchou cestu k výhodnému úvěru!