To nejhorší z webových stránek

I když si myslíte, že už jste na internetu viděli všechno a nic vás nemůže překvapit, připravte se raději na pár překvapení. I dnes naleznete spoustu stránek, který se vymykají průměru, oplývají tím nejhorším vzhledem, který si umíte přestavit, nebo prodávají takové hlouposti, že až přemýšlíte, kdo je vůbec vytvořil. Mluvíme tu o těch nejhorších a nejzbytečnějších stránkách, o kterých jste nejspíš nikdy neslyšeli.
Nákupní košík
The world's worst website ever: Nejhorší web na světě
Tento web je poctou ranému internetu, je naprosto přehlcen křiklavými barvami a špatně zvolenými fonty písma. Dokonce je zde umístěna i vtipná hláška, která vás žádá, abyste omluvili vzhled stránky, jelikož je ve výstavbě.
WWWW porušuje každé zavedené pravidlo o designu webových stránek. Naprosto nepokrytě útočí na váš estetický cit. Pokud patříte mezi dlouholeté fanoušky webového designu, jistě pro vás stránka bude vítaným rozptýlením a cestou do minulosti.
Špatná cesta
To nejhorší co můžete na netu koupit
Pokud strávíte dostatek čas na Amazon.com, můžete zde objevit skryté poklady. Jsou to až takové drahocennosti, až budete pochybovat o zdraví a budoucnosti celého lidstva. Jedním takovým drahokamem je prodejce a karikaturista Drew. Každý den se na jeho profilu objevují nové produkty, které nesou velmi vtipné titulky. Jednou takovou věcí je panenka miminka, na jehož hlavičce je průhledný průřez z plexiskla, který umožňuje vidět mozek. Také se ptáte: „Proč?“.
The Pointless Sites: Bezvýznamné stránky
Tento web si klade za cíl jediné, každý den je zde umístěn odkaz na web, který je naprosto zbytečný. Redaktoři Pointless Sites se předem ujistí, že tento web neobsahuje žádnou vyskakovací reklamu, nemají urážlivý obsah, nejsou přehnaně originální, ale za to vám vykouzlí na obličeji úsměv. Můžete zde procházet kategoriemi jako jsou animace, zvuk a hudba či interaktivní hypnotické hry a hádanky.