Proč se pustit do velké hypotéky

Může to mít celou řadu nejrůznějších důvodů, ovšem ty nejlepší jsou takové, které jsou pro nás nejpřínosnější. Proč se tedy v dnešní době pustit do tak velkého, obrovského, závazku, jako je například ta hypotéka? A že se nemusí jednat o tu klasickou, ale třeba něco jako je nebankovní hypotéka, to už je vedlejší. Proč tedy?

kovové mince nalajnované u sebe

  1. Získáte něco, na co byste museli šetřit dlouhé věky

Je jedno, co vlastně chcete. Můžete to mít hned a teď a tady. A to je, oč tu běží? Mít všechno rychle a co možná nejrychleji to začít používat. Protože já jsem přede všemi. A než byste našetřili na něco tak velkého, to by trvalo. Tak proč si to nedopřát už teď díky skvělým nabídkám od ještě lepších firem?

  1. Nemusíte se omezovat

Spousta lidí, když šetří, tak se musí omezovat, protože nedokáží dostatečně dobře vybalancovat svůj nový životní styl a zůstávají v tom starém. Přesně proto je lepší raději vzít si nějakou šťavnatou půjčku a jít to pěkně utratit najednou, protože takhle byste se museli omezovat celé věky. A co je horší, ještě by se taky stalo, že byste jednou za týden zašli do restaurace či hospody a je po šetření. Proč se omezovat, když můžete žít konzumně bez překážek?

hromádka mincí a bankovek na bílém podkladu

  1. Dopřejte všechno všem

Vnoučci a vnoučátka chtějí nové auto či nový byt? No, proč jim ho nedopřát? A ještě, když vy to máte za pár a co vy byste jim kupovali? Mladí mají svoje, akorát s tím bytem pomoci. No, ještě že mají obětavé prarodiče, kteří za ně chytí kulku, jak se tak říká. Nebo ještě lépe, rodiče by se také mohli zapojit! Celá rodina se takhle složí na jeden byt, protože mladí samozřejmě musí bydlet hned a okamžitě ve svém. A je to! Nemusíte vůbec nic řešit. Hlavně, když je tu někdo, kdo to zaplatí. A mladí? No ti vám poděkují, ti budou vděční na sto let dopředu. A o to přeci jde. Udělat je šťastnými, kdyby náhodou měli nějako škaredé myšlenky. A vůbec, takhle se to přeci dělá.