Postel zdaleka neslouží jen ke spaní

Zařizujete ložnici? Jistě vám velmi záleží na tom, aby byl nábytek, který do ní zvolíte, nejen plně funkční, ale také krásný na pohled. A také by měl něco vydržet, do stávajícího prostoru dobře zapadnout, a být zdravotně nezávadný. Všechna vyjmenovaná kritéria hravě splní dřevo.kmen borovice – detail
Když se řekne dřevěný nábytek, mnoho lidí si automaticky vybaví dřevotřísku. Ovšem pozor, to je velký omyl! Dřevotříska rozhodně není jen dřevo – jedná se o dřevěný odpad – malé dřevěné kousíčky, které jsou vzájemně znovu spojeny lepidlem. A právě v lepidlech, které třísky pojí, spočívá hlavní problém – často se z nich uvolňují nežádoucí látky, například formaldehyd. A ten se může stát příčinou různých zdravotních neduhů.
Takže i když výrobci takového nábytku uvádějí, že emise z něj jsou zanedbatelné, pokud chcete mít jistotu, sáhněte po nábytku ze skutečného dřeva – dřevěného masivu. Spolu s ním si do své domácnosti přinesete kus nefalšované přírody – kus zdravého lesa, který váš domov příjemně provoní.
Ovšem není to jen vůně, která dělá z masivního dřeva ideální materiál pro nábytek do vaší domácnosti.
Samozřejmostí je, že je zdravotně nezávadný – mimo vůně se z něj do okolí nebude uvolňovat nic jiného, ať už si zvolíte kousky ošetřené bezbarvým lakem anebo ty v rozmanitých barevných úpravách.pokoj zařízený dřevěným nábytkem
Díky vysoké kvalitě a zdravotní nezávadnosti se jedná o ideální materiál pro výrobu postelí 120×200 cm značky Masivní dřevěný nábytek. Tyto postele jsou opravdu bytelné a nehrozí, že se pod vámi budou houpat, vrzat anebo vás jinak rušit. Ať už na nich spíte anebo podnikáte cokoli jiného. Vždyť všichni moc dobře víme, že právě tento kousek nábytku je možné využít nejen na spaní, ale třeba také k relaxaci, milování, vyřizování pracovních povinností anebo ke studiu. Takže sázka na opravdu kvalitní postel se rozhodně vyplatí!