Nejdůležitější informace o americké hypotéce

Jistě znáte pocit, když něco opravdu moc chcete, ale nemáte na to finance. To známe snad všichni. Může to být nádherná dovolená u moře, krásné nové auto nebo studium dětí v zahraničí. Běžně byste šli do banky a zažádali o spotřebitelskou půjčku. Existuje ale i cenově http://www.lonelyplanet.cz/prispevky/top-10-cenove-nejvyhodnejsich-destinaci-pro-rok-2018 mnohem přístupnější varianta, která je vhodná i pro lidi, kteří už mají něco za sebou.americká vlajka na stodole

1. Úvěruschopnost

Všechny banky mají zpřísněné podmínky pro schválení žádosti. Existuje mnoho důvodů, proč jsou klienti okamžitě odmítnuti. Nejčastěji jde o nízké příjmy, vysoké výdaje a záznam v registru dlužníků. Americká hypotéka bez registru je úžasnou příležitostí, jak i přes chybu v minulosti získat lepší budoucnost. U nebankovních společností se setkáte s vřelým přístupem a tolerancí.

2. Cokoli jen potřebujete nebo chcete

Jde sice o hypotéku, ale trochu odlišnou. Spíš se jedná o kombinaci klasického úvěru se spotřebitelským. To znamená, že ručíte zástavou a splácíte 20 až 30 let, ale zároveň nemusíte finance využít jen na bydlení. Zaplatit z nich můžete i dovolenou, auto nebo sběratelský umělecký kousek. Záleží pouze na vašich přáních, touhách a zálibách.uzavření smlouvy v bance

3. Předčasné splacení

Předčasně můžete dluh splatit u mnoha druhů půjček. Zde máte ovšem obrovskou výhodu v tom, že ji můžete splatit kdykoli a poplatek z mimořádných úhrad bude činit maximálně jedno procento. To jen tak někde nezískáte a dřívější umoření závazku se tak běžně může prodražit. Obecně platí, že je americká hypotéka výhodná po všech stránkách. Hodně záleží ale na tom, jaké máte úmysly.

Kromě dlouhé doby splatnosti jistě klienty potěší i to, že si mohou zvolit klasickou dobu fixace. Získat můžete jednoletou, tříletou nebo pětiletou fixaci. Úrokové sazby jsou v porovnání s klasickou hypotékou vyšší, ale naopak v porovnání se spotřebitelskou půjčkou znatelně nižší. Záleží proto na tom, jak chcete peníze využít. Pro někoho bude výhodnější, pro jiné nikoli.