Na úřad a do banky se nikomu nechce

Jeden z důvodů, proč se někomu nechce na různé instituce, je určitě doba čekání. Ta se dokáže natáhnout až na několik hodin i v případě, že se jdete jen vyfotit na občanský nebo řidičský průkaz.

V poslední době se potýkám s mnohem větším problémem, než je čekání na úřadech nebo bankách. Přijde mi, že začínají být lidé pracující ve službách línější a línější. Někdy si na úřadech připadám, že jsem já ten špatný, když mě někdo pošle na danou instituci něco potvrdit.
výstražná značka

Napadá mě tedy otázka: nemají náhodou něco společné první problém s tím druhým? Není zdroj tak dlouhého čekání právě v tom, že jsou pracovníci líní cokoliv dělat?

Upřímně to, že , beru jako velikou nevýhodu dnešních úřadů.
hodinky v písku

Jak si tedy takové čekání zkrátit? Zde mám pro vás několik typů:


1. Knížka. Pokud zbožňujete knihy, určitě si vaši oblíbenou vezměte s sebou na úřad. Pokud se začtete, určitě vám čas uteče mnohem rychleji, než kdybyste koukali jen do zdi. Studentům to bude ještě užitečnější, jelikož si danou knihu mohou připravit k maturitě.


2. Čtení nástěnky. Pokud jste si zapomněli knihu, nebo doma žádnou nemáte, jako náhrada slouží nástěnky, které jsou většinou po celé budově úřadu či banky. Je pravdou, že čtení nějakých reklamních letáků je nudnější než čtení knihy, ale budete dělat něco alespoň trochu zábavného.


3. Komunikace. Ať už se jedná o fyzickou komunikaci s lidmi v čekárně, nebo přes telefon. Komunikaci určitě ocení obě strany. Hlavně pokud se jedná právě o osobu v čekárně. Té totiž také dokážete dobu čekání mluvením zkrátit.


4. Jídlo. Nevím jak vy, ale já se docela bavím i jezením. Pokud se tedy vaše čekací doba protáhne až přes oběd (což není zas tak nereálné), určitě ji využijte právě na jídlo. Budete mít pak více času na jiné věci.

Příkladů by se dalo vymyslet nespočet. Každopádně jsem se snažil vystihnout ty nejlepší.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup