Moc ráda řídím

Byli jste někdy na nějakém automobilovém závodě? Já ano. Protože auta mám ráda. Taky už jako malá holka jsem si moc nehrála s panenkami ani žádnými jinými hračkami. Zajímaly mě opravdu pouze auta a nějaké robotické věci. Takže jsem byla velmi ráda, že mám bratra, který byl o dva roky starší než já, takže měl taky doma hodně autíček. A to jak obyčejných autíček na parádu, tak taky autíček na ovládání. A právě ta autíčka na ovládání byla opravdu perfektní. Mě to moc bavilo a abych pravdu řekla, věděla jsem, že bych chtěla být třeba profesionální řidička aut.

Zajímavá jízda.

Jenomže už to tak bývá, naše sny se někdy splní a někdy se nesplní. Mně se sen o automobilové závodění rozhodně nesplnil, protože jsem nemohla udělat řidičský průkaz. Měla jsem něco s kolenem, a to mi bránilo opravdu používat nohu při řízení auta. Byla jsem už dvakrát na operaci, ale zatím se to nelepší. Lékaři mi řekli, že ještě mám třeba rok počkat. Měla jsem něco s kolenem a je to docela hodně špatné. Takže nevím, jestli někdy v budoucnu vůbec budu moct řídit auto a vlastnit ho.

Auta mám ráda.

Je to ale opravdu můj velký sen. Taky jsem chtěla pracovat tak, že bych třeba něco rozvážela, jen abych mohla používat při práci auto. Půjdu se modlit a budu doufat, že se mi má noha spraví a já abych si mohla udělat řidičský průkaz. Protože bydlím na vesnici a do města to mám opravdu daleko. Takže musím jezdit autobusem anebo jezdit na elektrokole, na kterém mě koleno tak nebolí. Protože v autě ho mám dlouho na jednom místě, tak to je docela potom bolestivé. Při řízení auta mě koleno vážně bolelo, takže je mi moc líto, že jsem nemohla pokračovat v kurzu pro řidičák. Nevím, jak budu dojíždět do práce, která je skoro třicet kilometrů daleko. Na kole to jistě nepůjde a autobus? Má moc málo spojů, abych se dostala včas do práce. Bez auta je to složité.