Kryt na Huawei P20 Lite může připomínat malou barevnou knížečku

Jaký vliv na psychiku má flipový obal mobilního telefonu

Jaký vliv má flipový obal na vaši psychiku? Veskrze pozitivní, posuďte sami:

Vnímáte jeho barvu – syté pastelové barvy vás rozveselí, a když máte mobil v ruce a pracujete s ním, působí pozitivně na vaši duši. Proto byste měli volit takový odstín, co vás nejvíce osloví. Vybírejte barvu tedy s citem a řiďte se při tom vlastní intuicí.

knížkové pouzdro

Dobře se drží v ruce – knížkové obaly se vyrábí z prodyšného polyuretanu (eko-kůže), který je příjemný na dotek. Je to stejný materiál, jehož příjemné vlastnosti využívá i stélka dámské letní obuvi.

Připomíná knížku či diář – má to čistě psychologický efekt, ale docela zásadní. Otevírací přední desky obalu na mobil přináší uklidnění mysli, pocit, že držíte v ruce něco pevného a hmatatelného, co knihu alespoň připomíná. Čtení knih vnímáme jako zklidňující element již odmalička, a možná, že z dob, kdy nám rodiče četly pohádky před spaním.

mobil v ruce

Máte při ruce papírové ústřižky a tužku – nespoléhejte se v terénu pouze na mobil, když vám dojde kapacita baterie, anebo přístroj vypoví službu v tom nejméně vhodném okamžiku, a vy si potřebujete poznamenat nějaké údaje, máte prostě smůlu. Ale když máte v krytu mobilu uschovaný čistý poznámkový papír a mikrotužku či propisku, máte vyhráno.

Máte u sebe doklady nebo peníze – za socialismu se mezi dětmi v pionýrských oddílech ujala KPZ – „krabička poslední záchrany“. Děti v ní mívaly různé drobnosti důležité pro přežití v přírodě, např. jehlu a nit, zápalky, zavírací nůž, anebo drobné mince. Tehdy měly mince mnohem vyšší hodnotu, než dnes, a mohly posloužit třeba k zakoupení jízdenky na autobus či vlak. Kryt na Huawei P20 Lite vám v tomto duchu může posloužit rovněž, uložíte si do jeho vnitřních přihrádek bankovky, které se mohou hodit, když vám např. selže bankovní karta. Bankovkami stále pohodlně zaplatíte všude, i když se snaží různí prodejci a banky tlačit na přednostní využívání platebních karet.