Kalorické tabulky

Chcete hubnout? Tak velkou pomoc Vám rozhodně poskytne internet. Nemáte tím na mysli rádoby moudré rady, jak to dělat a jak ne. Rad lze totiž na internetu najít tisíce a mnohé z nich si navzájem kontrují. To, co Vám pomůže velmi výrazně, jsou kalorické tabulky.
Jedná se o aplikaci, kde jsou informace o všech potravinách. Zadáte potravinu a už se Vám objeví kalorická hodnota. V nabídce najdete úplně všechno. Najdete ovšem také informace kolik byste měli spotřebovat a kolik jste v reálu spotřebovali bílkovin, sacharidů, tuků a vlákniny. To, co Vás ovšem rozhodně má zajímat je, jaký je Váš bazální metabolismus, který je Vaší zásadní informací, která se vygeneruje poté, co zadáte svou váhu. Od toho se totiž vyvíjí příjem potravy. Kolik sníst, aby tělo nestrádalo a zároveň nastartovalo hubnutí.
jablko za mobilem

Hlídat si energetickou bilanci

Dalším výrazným pomocníkem je počítání vydané energie. Samozřejmě pokud chcete zhubnout, potřebujete snížit příjem a zvýšit výdej. Proto je třeba evidovat nejen množství jídla a jeho energetickou hodnotu, ale je velmi důležité také evidovat veškerý energetický výdej a tyto tabulky Vám vše dokonale spočítají. Dokonce i při odpočinku spalujete kalorie. Možná Vás překvapí, kolik kalorií spálíte třeba nakupováním nebo domácím úklidem. Možná nyní budete raději uklízet, protože je to opravdu docela úspěšný spalovač.
digitální marketing
Pokud se Vám nechce cvičit, měli byste alespoň věnovat zvýšenou pozornost chůzí. Chůze je nejpřirozenější pohyb a spaluje se jím opravdu značné množství energie. Možná Vás velmi překvapí, jak mnoho kalorií lze spálit plaváním a proto lze tuto aktivitu rozhodně doporučit. Důležité je, že máte evidované, jaká je Vaše energetická bilance. Tedy zda byl vyšší výdej než příjem.
Internetová aplikace má neplacenou i placenou variantu. Pro začátek je neplacená více než dostačující, protože základní informace zde získáte a to Vám výrazně pomůže hubnout.