K vašim problémům v sexuální oblasti přispívá hlavně stres


Problémy s erekcí úzce souvisí s nízkou hladinou testosteronu, kterou ovlivňuje zejména stres. Ten bychom mohlo rozdělit do několika základních typů. První, nejzřetelnější, je stres z mezilidských vztahů, s ním se také nejlépe pracuje, protože jej máte přímo před očima a můžete s ním něco provést – vyhnout se mu, změnit přátele či zaměstnavatele, odejít ze školy jinam, rozpustit partnerský vztah a vyměnit nevhodnou partnerku za jinou ženu atp. Namísto hledání, kde a jak koupit Viagru Erectmax, se raději zaměřte na tento problém a vypomáhejte si k tomu adaptogenními bylinkami, například Ženšenem.

muž a žena

Druhý typ stresu je oxidativní, tam patří například vlivy životního prostředí (kvalita ovzduší – smog, hluk, prašnost, těžké kovy, zplodiny z aut a průmyslové výroby atd.) Dalším oxidativním stresem je nevhodná strava, která jej vyvolává v organismu v důsledku postrádání důležitých živin a naopak zásobením potravinami zcela nevhodnými, například bílým pečivem, sladkostmi, uzeninami či alkoholem.

partnerský pár

Třetí stresový vliv vzniká při milování, vyvolaný nepřirozenými jevy v našem okolí. A zde se jedná zejména o různé antiperspiranty, parfémy, aviváže a prací prostředky. Zdánlivá drobnost má ale poměrně velký vliv na kvalitu sexu a nelze ji opomíjet.

Vůně partnerčina těla vás přivede k extázi

Jestliže se vaše žena či dívka oblékne v ložnici do parfémovaného pyžama, postříká se výrazným kořeněným nebo sladkým parfémem a ještě k tomu si po koupeli promaže většinu pokožky parfémovaným krémem, budete se milovat s parfumérií, nikoli s vaší vyvolenou. Muži ale potřebují svou partnerku cítit tak, jak voní „od přírody“. Muži jsou nastaveni tak, aby vnímali ženský pot, který jim zvyšuje testosteron a posiluje erekci. Zaměřte se na tento docela častý problém a dopřejte si vůni podpaží, lehce propoceného trička, kalhotek nebo silonových punčoch, je to zcela přirozené a potvrdil by vám to i MUDr. Radim Uzel, sexuolog, který je dnes ale již v „sexuologickém nebi“.