Jedinečná zábava

Žijete v Pardubicích a máte volný víkend? Co podniknout abyste se dobře bavili? Ať už s rodinou nebo s kamarády? Nechcete strávit den jen povalováním, ale rádi byste s i vyzkoušeli něco nového. Něco nad čím budete muset zapojit logické myšlení a rychlost rozhodnout se v časové tísni. Zachováte si chladnou hlavu a klid nebo máte spíš povahu se okamžitě rozčílit a řešit situaci hněvem a křikem? To vše můžete zjistit v zábavné a jedinečné únikové hře v Kolíně. Neváhejte a udělejte si výlet do Kolína.

lidé

Hra je určena pro dva až pěti členné týmy a je jedno jestli budete parta mladých kamarádů nebo rodina s dětmi. Jen je dobré vybrat tu správnou hru, když jdete s dětmi. Vhodnější je Dvojitý agent než Samara. Jelikož je Samara na podmět hororového filmu a jsou ve hře lekavé scény. Hra by tak pro vás mohla skončit dříve, než by bylo nutné. Hry jsou testovány na dětech starších deseti let. Únikové hry jsou vhodné i jako dárek k narozeninám, výročí, rozlučce se svobodou, na firemní akce nebo školní výlety. Rozhodně se u nich skvěle pobavíte a ještě večer o nich budete přemýšlet kde jste měli udělat něco jinak. Enigma escape nabízí ke koupi vouchery, které si můžete vyzvednou přímo u nás nebo vám je můžeme zaslat poštou. Jako dárkové balení můžete zvolit možnost uschování do dřevěné bedýnky, která je samotnou hádanku. Další možností je zaslat voucher na e-mail. Je to rychlé řešení dárku, ale ztratíte tak možnost dárkové bedýnky. Neváhejte a užijte si escape game Pardubice naživo.

Obě hry mají svůj děj a každý je jiný. Dvojitý agent se odehrává dobo sovětského svazu a samara je podle hororového filmu Kruh.

kruh

Hra Samara se odehrává ve městečku, kde se rozmohla úmrtnost mladých lidí. Místní koroner u každé mrtvoly konstatuje smrt infarktem s příčinou vyděšenosti. Po městě koluje záhadná videokazeta, které vám během několika dní předpoví smrt. Každý kdo si ji pustil je nejdřív smál a pak během pár dní umřel. Vaším cílem bude zjistit, co je na dané videokazetě a co se během těch pár dní děje, kdo může za smrt všech mrtvých. Čas vám běží a obyvatelé umírají. Stihnete zachránit sebe a obyvatele města?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup