Hledáš parťáka na celý život? Akita Inu je oddaný a věrný kamarád

Všichni si určitě pamatujete, jak jste jako malé děti toužili po tom, mít doma chlupatého kamaráda, který by byl vaším parťákem při všech dobrodružstvích, ochráncem když jste se dostali do problémů, nebo terapeutem, kterému se kdykoliv můžete vybrečet do kožíšku a který vám pomůže od všech starostí aniž by řekl jediné slovo. A přesně tohle všechno je Akita inu.

Akita Inu

Tento krásný pes, který vzhledem trochu připomíná lišku, je oddaným a věrným přítelem, který bezpodmínečně miluje celou svoji rodinu. Akita je čistotná, vnímavá a odvážná, ale také inteligentní, sebevědomá a má sklony k dominanci a tvrdohlavosti. Socializace by u ní měla proběhnout již ve štěněcím věku, aby se předešlo dominanci vůči ostatním psům. Akita inu je velmi učenlivá a chápavá, tudíž je to skvělý parťák při různých hrách, například aportu, je ale také velmi dobrý hlídač. Své teritorium si náležitě hlídá, i přes to je ale možné spřátelit ji s vaší kočkou, ovšem všechny cizí kočky by se jí měly vyhnout obloukem.

Akita Inu

Akita je vhodná i do rodin s dětmi, k méně aktivním i ke sportovcům i -nevyžaduje mnoho pohybu, ale ráda se k vám přidá. Pokud hledáte akita inu na prodej Kenichiai, je chovná stanice Ken`Ichi Ai dobrou volbou. Prodává pouze psy s PP, což je něco jako rodný list, ve kterém najdete například informace o čip psa, jméno psa, jméno chovatele psa, jméno majitele psa, všechny předky psa do 4. generace, registrační číslo psa, barva psa a datum narození psa a tak dále. Navíc u štěněte s PP víte, že jeho rodiče netrpí těžkým stupněm dysplazie kyčelního kloubu, což je dědičné onemocnění u velkým plemen psů. Akita Inu je velké plemeno psa, které se dožívá 10 až 12 let, neslintá a nemá typický psí zápach. Je vhodná jak do domu se zahradou, tak i do bytu, protože není náročná na pohyb a může být skvělým kamarádem pro děti. Momentálně nabízíme štěňata akita inu na prodej.