Fishbrain – sociální sít pro rybáře!

V současnosti existuje velké množství sociálních sítí. Největší procento je určeno buď pro teenagery, pro hudební nadšence nebo pro ty, kteří se chtějí seznamovat. Ovšem hitem je, aby každá skupinka obyvatel se specifickým druhem zájmů měla i svoji speciální síť. Jinak tomu tedy není ani u rybářů!

Seznamte se s „Fishbrain“! Jedná se o aplikaci, která je určena pro mobilní telefony s operačním systémem jak android, tak iOS. Díky této síti si můžete najít spoustu známých a kamarádů, kteří mají stejné nadšení pro ryby a rybářský sport jako vy. Aplikace již uchvátila přes pět milionů uživatelů z celého světa.
nahozená udice

Ihned po nutné registraci, můžete díky aplikaci sdílet své úlovky. Samozřejmostí je přidávání komentářů a různého hodnocení cizích úlovků. Samozřejmostí je, že své oblíbené uživatele můžete sledovat, aby vám neunikl žádný nový úlovek. Další zajímavou funkcí, která jistě každého nadchne je rybářský deník. Do něj si každý může zaznamenat kde, kdy a jakou rybu chytil, jaké měla rozměry a třeba k ní přidat i fotografii.

Dále si můžete na mapách vyznačit vaše místa, kde jste rybařili a následně je i ohodnotit, čímž se vám vytvoří vaše osobní mapa, ze které můžete dostat i mnohé statistiky. Můžete si zde také zaznamenat soupis vašeho vybavení (včetně prutů) a hodnotit jej. Budete-li chtít, můžete si k seznamu vybavení připojit i seznam přání, jaké věci byste si rádi pořídili.
kapr ve vodě

V aplikaci naleznete i vychytanou předpověď počasí, díky které se vám již nikdy nestane, že vyrazíte na ryby za špatného počasí.

Naprostou samozřejmostí aplikace je uživatelsky přívětivé prostředí a snadné pochopení ovládání. Nebude tedy mít problém s užitím aplikace ani „mobilový začátečník“.

Jestli ještě i vy nadšený rybář, tato aplikace ve vašem chytrém telefonu určitě nesmí chybět! Stáhněte si ji a zajisté zklamaní nebudete.