Displej se snadno rozbije


Tablet je skladné a lehké zařízení, které se velice snadno přenáší. Nemusíte si na něj, tak jako na notebook, kupovat speciální tašku, protože ho přenesete v pohodě i v kabelce nebo v ruce. Zejména tablety od Applu jsou proslulé svou nízkou hmotností a vysokou kvalitou. Většina lidí potřebuje notebook či tablet, protože potřebují být ve spojení se světem nebo pracovat i mimo domov. A právě proto si tolik lidí koupilo tablet, který na trhu zase tak dlouho není.

Apple vede
Apple patří mezi přední výrobce výpočetní techniky už pěknou řádku let, a není divu, že mezi jeho nejprodávanějšími výrobky najdete i tablet. Pokud potřebujete malý a výkonný tablet, který plně nahradí na cestách váš notebook nebo stolní počítač, je iPad skvělou volbou. Na výběr je jich hned několik, a můžete si vybrat nejen podle ceny a vlastností, ale také podle čipu nebo velikosti.

ipad na stole

Pokud máte telefon s dotykovým displejem, nejspíš na něm máte nalepené tvrzené sklo a nosíte ho v nějakém krytu či obalu, aby se zařízení nepoškodilo třeba při běžném používání – i telefon vám může vypadnout z ruky nebo z kapsy a poškrábe se. Vzhledem k tomu že je iPad větší než telefon a má tedy větší displej, je potřeba ho nosit v obalu či krytu, který zvýší odolnost jeho displeje. Pokud byste nosili iPad jen tak v tašce, snadno se může stát že displej praskne. Rozhodně ho nesmíte nosit volně s ostřejšími předměty.

ipad kabelka

Máte nový iPad? U nás najdete pouzdra, kryty a obaly na Apple iPad Pro 11 (2024) s čipem M4, a to v mnoha provedeních. Skvělým krytem je kryt s vestavěnou klávesnicí a stojánkem. Díky tomu po rozložení krytu máte držák na tablet, takže ho můžete mít postavený třeba na stole. Udělejte maximum pro to, abyste zabránili poškození displeje u vašeho iPadu, protože jeho výměna je velice drahá a někdy při větším poškození i nemožná.