Čím vás okouzlí achátové zvonkohry


Zvonkohry z drahých kamenů jsou velmi oblíbené dekorativní předměty, s nimiž slaví jejich výrobci úspěch po celém světě. Mezi nimi vynikají zejména achátové zvonkohry a my bychom si mohli krátce shrnout, proč si vlastně právě tento předmět získal tolik lidských srdcí.

Zavěšování ke stropu nás propojuje s nebesy – zavěšování bytových dekorací ze stropu působí na naše podvědomí jako propojovací kanál s vyššími světy – nebesy. Silnou působnost očekávejme zejména u přírodních materiálů, mezi nimiž právě krystaly drahých kamenů hrají zásadní vliv.

zvonkohry

Cinkání drahých kamenů klidní rozbouřenou mysl – představte si, že dorazíte domů z práce, takřka bez energie. Horké chvilky vám připravil sobecký kolega, nepříjemná pokladní za kasou v supermarketu a nesmlouvavý bankovní úředník. Zvonkohra vám bude nápomocná při dobíjení „baterek“ a ve spojení s pamlskem z prodejny zdravé výživy to bude přesně to, co vám zas zvedne náladu.

Acháty hrají všemi barvami – zvláštností achátů je jejich velmi pestrá barevná škála. Můžete si zvolit buď jednotlivě každou z barev duhového spektra, anebo dát přednost čakrové zvonkohře, vytvořené ze sedmi základních barev energetických kanálů lidského těla – čaker.

zvonkohra

Vhodné osvětlení – zvonkohru je výhodné umístit tam, kde je dostatek denního světla, případně kam přímo zasahují sluneční paprsky, které jednotlivé minerální plátky energeticky nabijí, a zároveň rozzáří. Po setmění lze pak zavěšené minerály osvítit vhodným zdrojem umělého světla, nejlépe neutrální či studenou bílou, která napodobí sluneční svit kolem poledne.

Zvonkohry dětem a seniorům – zejména senioři a děti jsou velmi citlivé osoby na působení energií, neboť dětský organismus teprve podléhá přirozenému vývoji orgánových systémů, zatímco ten seniorský zas vyžaduje více času a energie pro buněčnou regeneraci. Darujte proto achátové zvonkohry přednostně právě jim.